ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی

پنل اس ام اس

پیام صوتی یکی از روش های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. پنل اس ام اس فارابی اس‌ام‌اس، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده نمایید. با استفاده از سامانه پیامک صوتی فارابی اس‌ام‌اس می توانید صدای خود را ضبط کرده و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی ارسال نمایید.

کاربردهای سامانه پیام صوتی تبلیغاتی به همراه نمونه پیام صوتی

استفاده از پنل پیامک صوتی یکی از روش های جدید و منحصر به فرد تبلیغات پیامکی است که باعث متمایز شدن از رقبا می شود. در اینجا چندنمونه از کاربردهای ارسال پیامک صوتی که توسط کاربران ما ارسال شده است قرار گرفته است، با کلیک روی صوت می توانید صدای پیامک صوتی را گوش کنید. شما هم می توانید با استفاده از خدمات فارابی اس ام اس به سادگی پیامک صوتی ارسال کنید.

یکی دیگر از کاربردهای مهم پیام های صوتی و چند رسانه ای ارسال پیام صوتی برای تبلیغات در انتخابات است. بدون شک تاثیر یک تبلیغ صوتی بسیار بیشتر از متن تبلیغاتی خواهد بود و باعث جلب نظر رای دهندگان می شود

روش های ارسال پیام صوتی (انبوه و تکی)

اگر قصد استفاده از سرویس ارسال پیامک های صوتی را داشته باشید، می توانید از روش های مختلف زیر استفاده کنید:

 

ارسال پیامک صوتی تکی

ارسال پیامک صوتی گروهی

ارسال پیامک صوتی زماندار (در آینده)

علاوه بر این شما با استفاده از سرویس ارسال پیامک وب سرویس می توانید از ویژگی منحصر به فرد ارسال پیامک صوتی از طریق وب سرویس نیز بهره مند شوید.

نحوه ارسال پیام صوتی، چگونه ویس تبلیغاتی ضبط کنیم؟

برای ضبط و ارسال یک پیام ارزشمند تبلیغاتی کار سختی نخواهید داشت. نرم افزار ارسال پیامک صوتی می تواند به شما کمک کند اما در واقع شما حتی به این نرم افزار ها نیز نیازی ندارید. شما می توانید با استفاده از موبایلتان به راحتی صدا را ضبط کرده و پیامک حاوی صوت را ارسال کنید.

 

اگر تمایلی به ضبط صدا ندارید یا با نحوه ضبط ویس تبلیغاتی آشنا نیستید، می توانید از خدمات ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی فارابی اس‌ام‌اس استفاده نمایید، ما در استدیو حرفه‌ای و با کیفیت بالا ضبط صدا را برای شما انجام می‌دهیم.

هزینه ارسال پیام صوتی چقدر است؟

هزینه استفاده از سامانه پیام صوتی به نوع پنل پیامک شما بستگی دارد، طبیعی است که هرچقدر پنل حرفه‌ای‌تر خریدرای کنید هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر خواهد بود، تعرفه ارسال پیامک صوتی بر اساس پالس محاسبه می شود و تعرفه ارسال پیامک صوتی را می توانید در صفحه تعرفه ارسال پیامک مشاهده نمایید.

 

طبق قوانین مخابراتی ایران هر ۳۰ ثانیه پیامک صوتی یک پالس حساب می شود و اپراتور بابت هر پالس هزینه را دریافت می کند. سیستم سامانه پیامک کوتاه فارابی اس ام اس در صورتی که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد تا ۳ مرتبه و با فاصله زمانی با مخاطب تماس میگیرد و هزینه پیامک صوتی در صورتی که به دست مخاطب نرسد، به صورت کامل عودت داده می‌شود. همچنین هزینه ارسال پیامک صوتی به شماره های ایرانسل و همراه اول برابر بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

 

هر پالس چقدر است؟

هر ۳۰ ثانیه پیامک صوتی یک پالس محاسبه می شود بدین معنا که تفاوتی ندارد پیام شما ۱ ثاینه باشد یا ۳۰ ثانیه هزینه ۱ پالس پیامک از سمت مخابرات دریافت می شود و در صورتی که پیام شما از ۳۰ ثانیه عبورکند دیگر هزینه تا ۶۰ ثانیه تفاوتی نخواهد داشت و هزینه پیامک صوتی شما ۲ پالس محاسبه می شود.

 

ارسال پیام صوتی بدون خرید سامانه پیامکی (پیامک صوتی تکی)

اگر قصد دارید تنها یک مرتبه پیامک صوتی ارسال نمایید به جای خرید سامانه پیامک می توانید سفارش ارسال پیامک صوتی را برای ما ارسال نمایید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال کنیم.

 

برای سفارش ارسال پیامک صوتی با فارابی اس‌ام‌اس تماس بگیرید یا به صفحه ارسال پیامک انبوه مراجعه نمایید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات