تایید خرید

از اعتماد شما به فارابی اس‌ام‌اس متشکریم.

پس از خرید موفق، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال میشود همچنین به معنای تایید خرید موفق است.

زمان تقریبی دریافت هدیه : ۵ دقیقه

نام کاربری و کلمه عبور به محض تایید اطلاعات توسط اوپراتور و تایید خرید از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

دانلود راهنمای سامانه پیامک

گام اول: فعال سازی پنل پیامک

فعال سازی پنل پیامک

برای آنکه بتوانید پیامک ارسال کنید می بایست بعد از دریافت پیامک تایید خرید، به سامانه پیامک خریداری شده لاگین کنید و ابتدا تصویر کارت ملی + شماره ۱۶ رقمی کارت را فعال نمایید تا پنل شما فعال شود.

ارسال تیکت پشتیبانی

راه ارتباطی ما با شما بعد از تایید خرید، از طریق تیکت پشتیبانی خواهد بود، برای هر مشکلی که داشتید می توانید از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.

ثبت خط اختصاصی (رایگان)

پس از تایید خرید با توجه به نوع پنلی که خریداری کرده اید شما می توانید خط اختصاصی ثبت نمایید برای ثبت خط اختصاصی ویدیو آموزشی نحوه ثبت اختصاصی رایگان را ملاحظه نمایید.

در نظر داشته باشید حتماً پس از دریافت پیامک تایید خرید برای استفاده از پنل پیامک خریداری شده، حتماً مدارک خود را ارسال نمایید

ارسال پیامک وب سرویس

افزونه دیجیتس

برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در سایت وردپرس می توانید از افزونه دیجیتس استفاده کنید. برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

افزونه دیجیتس

افزونه پیامک ووکامرس

به کمک این افزونه می توانید سایت خود را به سامانه پیامک فارابی اس ام اس متصل کرده تا در زمان ثبت سفارش به شما و مشتری پیامک ارسال شود.


افزونه پیامک ووکامرس

افزونه پیامک گرویتی فرم

با نصب این افزونه فرم های سایت خود را به سامانه پیامک متصل کرده و بعد از ثبت و تکمیل فرم در سایت شما به شما و کاربر سایت شما پیامک ارسال می شود.


افزونه پیامک گرویتی فرم

 

ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه

در این روش شما می توانید به هر شهری که بخواهید به تفکیک استان، شهر و پیش شماره پیامک تبلیغاتی به صورت کلی ارسال نمایید.

ارسال پیامک از نقشه گوگل

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به منطقه خاص از یک شهر پیشنهاد می کنیم که از ارسال روی نقشه یا ارسال کد پستی استفاده کنید.(همراه اول و ایرانسل)

ارسال از فایل اکسل

در صورتی که خودتان شماره موبایل مشتریان و مخاطبین را در فایل اکسل داشته باشید سامانه به شما اجازه ارسال پیامک به مخاطبین فایل اکسل را می دهد.

انواع خطوط در سامانه پیامک (مهم)تایید خرید

خطوط به دو دسته تبلیغاتی و خدماتی تقسیم می شوند و پس از تایید خرید این خطوط در اختیار شما قرار می گیرد.

در خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد زیرا شرکت فارابی اس‌ام‌اس با پرداخت ۱۰۰ میلیون سفته به اپراتور، متعهد شده است که از این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی شود.

خطوط خدماتی سامانه ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ می باشد، این خطوط برای ارسال پیامک اطلاع رسانی قابل استفاده است و در صورت ارسال پیامک تبلیغاتی، پیامک رد شده و تایید نمی شود.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود: ابتدا پیامک را با خطوط تبلیغاتی (۵۰۰۰۱۰۷۰۷ یا ۱۰۰۰۹۵۸۹) ارسال نموده و بعد از ارسال پیامک وارد بخش گزارشات ارسال شوید، فیلتر نمایش را بلک لیست قرار دهید و گزینه ارسال دوباره از طریق سیمکارت را بزنید تا از طریق خطوط سیمکارت شرکت ما پیامک به شماره های مسدود و بلکلیست ارسال شود، لازم به ذکر است که در مرتبه اول بابت پیامک های ارسال نشده هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود.

در صورتی که به هر دلیلی پیامک شما ارسال نشد وارد بخش گزارشات ارسال شده > کد بالک پیامک را یاداشت نموده از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا بررسی شود، تنها روش پیگیری پیامک از طریق ارسال کد بالک به واحد پشتیبانی (از طریق تیکت پشتیبانی ) می باشد و کارشناسان ما در  تیکت نتیجه را به شما اعلام می کنند، بعد از پاسخ به تیکت پشتیبانی شما، نتیجه از طریق پیامک به شما اعلام می شود.

سرعت ارسال پیامک در سامانه بسیار زیاد است، بنابراین در صورتی که پیامک شما با تاخیر ارسال شد این مورد را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نموده تا بررسی شود و مشکل شما برطرف شود.

بسیار مهم: در صورتی که از موبایل برای ورود به سامانه استفاده می کنید صفحه کلید شما می بایست حتما در حالت اعداد لاتین باشد.

ارسال پیامک کمتر از ۵ ثانیه

اگر قصد دارید از سامانه پیامک برای ارسال پیامک کد فعال سازی استفاده نمایید، این صفحه را مطالعه نمایید تا پیامک شما کمتر از ۵ ثانیه ارسال شود.


ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی

هدیه ما به شما:

 

دریافت ۱۰۰ پیامک هدیه
ABOUT US

دموی سامانه پیامک
دیدن دمو

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات