ارسال اس ام اس بین المللی

ارسال پیامک به خارج از کشور

شما با خرید سامانه پیامک قادر هستید از طریق اینترنت به خارج از کشور پیامک ارسال کنید. فارابی اس‌ام‌اس قابلیت اسال پیامک به خارج از کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

ارسال پیامک به خارج از کشور می‌تواند با هدف ارسال پیامک تکی برای یک شخص یا ارسال پیامک وبسرویس برای ارسال پیامک اعتبار سنجی (مثل ارسال پیامک کد تایید تلگرام) باشد.

 

زمانی که قصد تایید شماره موبایل کاربران ایرانی برای سایت یا اپلیکیشن را داشته باشید، استفاده از سامانه پیامک با خط خدماتی در ایران می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد اما زمانی نرم افزار شما بین المللی است و کاربران شما خارج از کشور هستند، برای ارسال پیامک به خارج از کشور می‌بایست سامانه پیامک قابلیت ارسال پیامک بین الملی (international) داشته باشد و با اپراتورهای خارج کشور قرارداد ارسال پیامک بین المللی منعقد شده باشد.

 

ما در فارابی اس ام‎ اس قابلیت ارسال پیامک بین المللی را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم تا بتوانید به خارج از کشور پیامک تبلیغاتی و وبسرویس ارسال نمایید.

 

در پنل اس ام اس فارابی اس ام اس با ارائه یک خط از کشور کانادا، این امکان وجود دارد که از طریق وب سرویس یا از پنل اس ام اس خود به ۱۴۸ کشور پیامک بین الملل ارسال کنید. همچنین می توانید با ارسال تیکت درخواست خط اختصاصی بین الملل دهید.

ارسال کد فعال سازی بین الملل

به شما کمک خواهیم کرد به شماره های سراسر دنیا پیامک ارسال نمایید. در ادامه در مورد هزینه هر پیامک بین المللی (هزینه اس ام اس به آمریکا) صحبت می شود تا بتوانید به خارج کشور پیامک ارسال نمایید.

 

در سامانه پیامک فارابی اس‌ام‌اس با قابلیت پوشش بین المللی این امکان وجود دارد که پیامک های کد فعال سازی (OTP) را به هر کشوری ارسال نمایید. در صورتی که شماره وارد شده برای احراز هویت و ثبت نام در سایت و اپلیکیش شما غیرایرانی باشد، سرویس اعتبار سنجی از طریق مسیرهای مخابراتی بین المللی، پیامک کد فعال سازی را به شماره وارد شده ارسال می کند.

 

 

 

تعرفه ارسال اس ام اس به خارج کشور

 

تعرفه اسال پیامک به خارج از ایران بر اساس کشور و اپراتور سرویس دهنده ارسال اس ام اس خارجی متفاوت است. بنابراین ما یک فایل Pdf برای شما آماده کردیم که تعرفه ارسال اس ام اس بین المللی برای خارج از ایران را به تومان در این فایل نوشته‌ایم. برای مشاهده تعرفه ارسال پیامک در ایران به صفحه قیمت پنل اس ام اس مراجعه نمایید

 

همچنین شما در این فایل می توانید کشورهای طرف قرارداد فارابی اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک را ملاحظه نمایید. (هزینه ها به تومان می باشد.)

Image

نکات قابل توجه برای ارسال پیامک به خارج از کشور

برای ارسال پیامک به خارج از کشور شما می‌بایست پنل اس ام اس پیشرفته را تهیه نمایید و پنل پایه، استاندارد و حرفه ای قابلیت ارسال پیامک به خارج کشور را ندارند.

 

بعد از خرید سامانه پیامک، برای فعال سازی ماژول ارسال پیامک به خارج کشور، تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا قابلیت ارسال اس ام اس بین المللی برای شما فعال شود.

 

در صورتی که قصد دارید از پلاگین دیجیتس DIGITS برای ارسال پیامک به خارج کشور اقدام نمایید، نیازی به برنامه نویسی نمی باشد و می توانید پیامک به خارج کشور ارسال کنید.

 

هزینه ارسال پیامک به خارج کشور با هزینه ارسال پیامک داخلی متفاوت است.

 

متن ارسال پیامک به خارج از کشور حتما می بایست به صورت انگلیسی باشد.

 

ارسال اس ام اس به تمام کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی، خاورمیانه (عراق، افغانستان) و… بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است.

 

 

 

اگر برای ارسال پیامک به خارج از ایران سوالی در ذهن شما باقی مانده است می‌توانید با ما تماس بگیرید یا برای ما تیکت پشتیبانی بصورت آنلاین ارسال کنید و سوال خودتان را مطرح نمایید تا شما را در مورد ارسال پیامک به خارج از ایران راهنمایی کنیم.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات