ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

شما بودجه ای که برای پیامک های تبلیغاتی کنار گذاشته‌اید را چگونه خرج می‌کنید؟ به صورت پیامک انبوه به تمامی افراد پیامک ارسال می‌کنید یا سعی می‌کنید از بودجه تبلیغاتی به صورت هدفمند استفاده کنید؟ در این مقاله می‌خواهیم یک روش مهم برای استفاده هدفمند از بودجه تبلیغات پیامکی را به شما معرفی کنیم.

ارسال پیامک رده سنی و جنسیت

 

اگر شما در کار برگزاری کلاس‌های کنکور هستید یا اگر شما یک آرایشگاه زنانه داشته باشید و پیام تبلیغات را به بانک شماره موبایل‌های موجود در سامانه پیامک ارسال کنید احتمالا تمام بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده‌اید، آیا این‌طور نیست؟! دقیقا مشخص نیست از افرادی که به آن‌ها پیامک ارسال کرده‌اید چه تعداد در بازه سنی افراد کنکوری قرار دارند یا اگر قصد تبلیغ برای آرایشگاه زنانه را داشته باشید، آیا تبلیغ شما برای آقایان مناست و برای شما سودآور است؟ راهکار چیست و چگونه می‌توان از بودجه تبلیغاتی بهتر استفاده کرد؟

 

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند است که شما با روش ارسال پیامک به تفکیک شماره‌ها به صورت سن و جنسیت می‌توانید به افرادی که در بازه سنی مشخصی هستند یا مذکر یا مونت هستند پیامک ارسال کنید.

 

در فارابی اس‌ام‌اس امکان استفاده ترکیبی برای ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت نیز وجود دارد، شما می‌توانید بازه سنی مخاطبین، جنیست مخاطبن، محدوده مکانی، دائمی یا اعتباری بودن شماره‌ها را مشخص نمایید و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال نمایید.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت چگونه امکان پذیر است؟

 

اکنون شاید از خود سوال کنید، ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت با امکان قرار دادن این فیلترها چگونه امکان پذیر است و آیا ارسال اس‌ام‌اس سن و جنسیت قابل اعتماد است؟ چگونه بانک شماره‌های افراد بر اساس سن و جنسیت جمع آوری می‌شود؟ زمانی که شما سیمکارت تهیه می‌کنید در فرم ثبت‌نام اطلاعات مانند تاریخ تولد، جنیست، آدرس و محدوده کدپستی و… را وارد می‌کنید سیستم پردیس همراه اول شماره شما را به روش های مختلف طبقه بندی کرده و شما می‌توانید برای ارسال پیامک سن و جنیست از این طبقه بندی استفاده نمایید.

فیلتر ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

لازم به ذکر است که ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای تمامی استان و شهرها و شماره های‌دائمی/ اعتباری یا هر دو قابل استفاده می باشد.

نکات مهم در ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

 

۱- ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت به طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل بوده و فقط از ساعت ۸ الی ۱۹ امکان ارسال وجود دارد.

۲- این نوع ارسال فقط با خطوط ۵۰۰۰ امکان پذیر است.

۳- این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک لیست ندارد.

 

 

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی

 

ماژول قدیمی ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت به دلیل محدودیت هایی از جمله عدم بازگشت هزینه و ارائه گزارشات و همچنین عدم امکان انتخاب منطقه مشخصی از یک شهر باعث شده است که کاربران نتوانند به طور هدفمند از این ماژول استفاده کنند. سامانه پیامک فارابی اس ام اس در ماژول جدید خود امکان ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به صورت هدفمند پیامک ارسال کنند.

 

 سامانه پشتیبانی آنلاین (ارسال تیکت)

 

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه فارابی اس ام اس، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات