ارسال پیامک کد فعالسازی

 

ارسال پیامک کد فعالسازی با بالاترین سرعت

 

ارسال پیامک کد فعال سازی
ارسال پیامک کد فعال سازی یا کد تایید شماره موبایل در ثبت نام های اپلیکیشن و سایت ها که تایید شماره موبایل کاربران این روزها در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل به امری ضروری تبدیل شده است.

اکثر افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند! پس ارسال پیامک کد فعال سازی شماره موبایل با خطوط تبلیغاتی برای اکثر افراد ممکن نیست.

فارابی اس‌ام‌اس با ارائه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی و با ارائه ماژول Ultra Fast Send راهکار مناسب و سریع برای این کار فراهم آورده است.


خرید سامانه پیامک با خط خدماتی


مشاهده نمونه کد php و #C

ارسال سریع پیامک با پترن و الگو

ارسال پیامک پترن

تنها قابلیت ماژول ultra fast send ارسال پیامک کد فعال سازی یا کد تایید شماره نیست! شما می توانید با مشخص کردن پترن‌های دلخواه هر پیامکی را به سرعت به تمام کاربرانتان ارسال نمایید. نحوه ساخت پترن در پنل پیامک فارابی اس ام اس بسیار ساده می باشد و با ارسال بر اساس پترن میتوانید الگوی مورد نظر را اضافه نمایید.

مثال:

به عنوان مثال ما در اینجا قالبی با محتوای ( %user% عزیز، فاکتوری با مبلغ %amount% برای شما صادر گردید.) آماده کرده‌ایم که بعد از ارسال، پیامک به این شکل به دست کاربر می رسد: “کاربر عزیز، فاکتوری با مبلغ دومیلیون ریال برای شما صادر گردید”


خرید پنل اس ام اس خدماتی

ورود آزمایشی به دمو

تست سرعت ارسال پیامک

ارسال سریع کد فعالسازی بدون نیاز به تنظیمات

ارسال پیامک کد فعال سازی نیازی به تنظیمات و ساخت پترن ندارد. بلافاصله بعد از خرید پنل اس ام اس، خط خدماتی در پنل پیامک شما فعال است. همچنین وب سرویس ارسال سریع پیامک (البته به صورت رایگان) برای شما فعال است و می‌توانید با استفاده از RESTful API که در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است اقدام به ارسال کد فعال سازی نمایید.

برای وب سرویس ارسال پیامک کد فعال سازی یا تایید با خطوط خدماتی وب سرویس php و #C و Node.js و vb.net و…. وجود دارد.


خرید پنل اس ام اس خدماتی


تست سرعت ارسال پیامک

ارسال سریع بدون قرار گیری در صف

ارسال اس ام اسپیامک هایی که با استفاده از ماژول ارسال بر اساس الگو با سرعت بسیار ارسال می شوند و تمامی پیامک های ارسال پیامک بر اساس الگو بدون قرار گیری در صف به دست مخاطبان شما می رسند زیرا سرعت ارسال پیامک بسیار مهم است.


نمونه کد php


نمونه کد #C

فعال سازی آنی خط خدماتی

خطوط خدماتی رند برای ارسال پیامک کد فعال سازی ( ارسال کد تایید) از اپراتور ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ به محض خرید سامانه پیامک برای شما فعال است.


خرید سامانه پیامک خدماتی

سوالات متداول

امکان بازگشت وجه و غیرفعال سازی حساب وجود دارد؟

بله، غیرفعال سازی سامانه پیامک و بازگشت وجه تا ۳۰ روز و به هر علتی امکان پذیر است.

ما به شما تضمین می‌دهیم سرعت ارسال پیامک از طریق وب سرویس خدماتی انچنان بالا است که شما هیچگاه به فکر استفاده از ضمانت بازگشت وجه نخواهید بود.

آیا سال‌های آتی باید مجدد هزینه پنل پیامک را پرداخت کنیم؟

خیر، سامانه پیامک به صورت دائمی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما فقط هزینه ارسال پیامک را پرداخت می‌کنید.

آیا خط خدماتی و خط ارسال سیمکارت برای من فعال است؟

فارابی اس‌ام‌اس خط خدماتی و ارسال پیامک از طریق سیم کارت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی به از داخل پنل پیامک یا از طریق وب سرویس شماره‌های مسدود پیامک ارسال کنید.

آیا محدودیتی در ساعات استفاده از خط خدماتی وجود دارد؟

خیر برای استفاده از خط خدماتی هیچ محدودیتی در ارسال وجود ندارد.

خط خدماتی در تمام ساعات شبانه روز از طریق وب سرویس فعال است و شما می توانید به صورت شبانه روزی از خط خدماتی برای ارسال کد تایید فعال سازی استفاده کنید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات