ارائه نمایندگی با درآمد بالا

نمایندگی پنل اس ام اس

نمایندگی سامانه پیامک

نمایندگی پنل اس ام اس یا همان سامانه پیامک، امکان کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک را به شما می‌دهد. شما با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس به صورت مستقل از طریق دامنه (سایت) اختصاصی به فروش سامانه پیامک می‌پردازید.

تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. شما برای شروع نیاز به مهارت خاصی ندارید و تمامی امکانات لازم از طرف فارابی اس‌ام‌اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.


خرید نمایندگی پنل اس ام اس


مزیت
 نمایندگی Farabi SMS

نحوه کسب درآمد + میزان درآمد

نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل اس ام اس:

فروش پنل پیامک

تمامی کسب و کار‌ها به سامانه پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۲۴ پنل در ماه در حدود ۳.۶ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

ورود به دمو

فروش خط اختصاصی

خط اختصاصیبا تهیه نمایندگی پنل اس ام اس بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود.

با فروش ۵ خط با سود ۱۰ تومان در روز  درآمد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی ۱.۵ میلیون تومان خواهد بود.

فروش نمایندگی سامانه پیامک

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی پنل اس ام اس کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

پیامک‌های ارسالی

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک ۲ تومان؛ ماهیانه بیش از ۳ میلیون تومان درامد خواهید داشت.

درج و مدیریت کاربران سامانه پیامک

نمایندگی پنل اس ام اسبا دریافت نمایندگی پنل اس ام اس Farabi SMS به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از ۲۰ امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.


خرید نمایندگی پنل اس ام اس

 

درج بسته و تعرفه دلخواه

پنل پیامکینامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.


سفارش آنلاین نمایندگی سامانه پیامک

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

مطمئن نیستید کدام سامانه پیام کوتاه برای شما مناسب است؟راهنما خرید پنل اس ام اس را مطالعه نمایید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید ۰۹۱۰۹۱۶۴۶۳۶

 

خط ارسال پیامک با شماره ثابت (۰۲۱) به صورت رایگان

به هر نماینده یک خط اختصاصی رایگان ۰۲۱ برای ارسال و دریافت پیامک هدیه داده می‌شود.


خرید نمایندگی پنل اس ام اس

توجیه درآمد نمایندگی پنل اس ام اس

سایت با نام نشان خودتان

(راه‌اندازی سامانه پیامک با نام برند دلخواه)

ایجاد پکیج شخصی

(نامحدود بسته با تنظیمات دلخواه تعریف کنید)

تعرفه دلخواه

(خودتان قیمت فروش پیامک را تعیین نمایید)

معرفی شما در اینترنت

۱,۰۰۰+

مشترک راضی و فعال

۱۰۰+

ایجاد شغل غیرمستقیم

۲+

سال فعالیت (و تجربه)

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا ۱.۵ میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا ۲۰ میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

صفحه فارابی اس‌ام‌اس


شروع کسب و کار اینترنتی

سؤالات متداول کاربرانآیا ارائه پنل پیامک نمایندگی مشابه امکان پذیر است؟

بله شما می توانید به تعداد نا محدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا پنل پیامک نمایندگی هیچ هزینه ای به فارابی اس ام اس پرداخت نمی کنید

آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی پنل پیامکی فارابی اس‌ام‌اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست برای گشترش فعالیت می توانید شرکت داشته باشید تا وجاهت قانونی بیشتری داشته باشید.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه، بر عهده چه کسی است؟

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم فارابی اس ام اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

آیا می توان پنل نمایندگی را بر روی دامنه ای اختصاصی تنظیم کرد؟

بله هر دامنه یا ساب دامنه ای می توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریقا ان ادرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه پیامک فارابی اس ام اس نباشد، بابت این مورد هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

آیا سال های آتی باید مجدد هزینه پنل نمایندگی پیامک را پرداخت کنیم؟

خیر، نمایندگی سامانه پیامک فارابی اس ام اس به صورت دائمی بوده و هزینه تمدید سالیانه از شما دریافت نمی شود اما شما با توجه به سیاست خود می توانید از کاربرانتان هزینه تمدید سالیانه را دریافت نمایید و فارابی اس ام اس در این باره هیچ دخل و تصرفی ندارد.

برای اینکه کاربرانم شارژ خرید کنند باید پنل نمایندگی شارژ داشته باشد؟

برای این مورد الزامی وجود ندارد، در صورتی که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه شما متصل می شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما متصل شده و سود شما محاسبه شده و به حساب شما افزوده می شود.

آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران وجود دارد؟

بله، می توانید با فعال کردن گزینه ثبت نام آنلاین این امکان را به کاربران بدهید تا از دامین اختصاصی شما ثبت نام را انجام دهند.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات