استودیوی من

۰۱. ارسال پیامک بصورت تکی

بسیاری از سامانه های پیامک فقط قابلیت ارسال پیامک به صورت گروهی و انبوه را دارند و کاربر نمی تواند به صورت تکی و تنها به یک شماره پیامک ارسال کند. این در حالی است که سامانه پیامک فارابی اس ام اس امکان ارسال پیامک به صورتی تکی را برای شما فراهم کرده است.

۰۲. ارسال پیام صوتی

پیام صوتی یکی از روش های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. فارابی اس‌ام‌اس، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده نمایید.

۰۳. ارسال پیامک به بلک لیست

به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند؛ نمی توان پیامک ارسال کرد، اما با استفاده از خط خدماتی اشتراکی رایگان فارابی اس‌ام‌اس به بلک لیست پیامک ارسال کنید.

۰۴. ارسال پیامک با سیم‌کارت

از آنجا که بیش از نیمی از مخاطبین دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست از طریق ارسال پیامک انبوه با سیمکارت می باشد.

۰۵. ارسال پیامک به خارج از کشور

با خرید سامانه پیامک قادر هستید از طریق اینترنت به خارج از کشور پیامک ارسال کنید و سامانه پیامک فارابی اس‌ام‌اس قابلیت اسال پیامک به شماره‌های خارج کشور را در اختیار شما قرار می‌دهد.

۰۶. ارسال نظیر به نظیر

ارسال متناظر یا همان ارسال پیامک نظیر به نظیر نوعی از ارسال گروهی است که هر شماره متن مخصوص به خود را دارد. در واقع می‎توانید برای گروه‌های مختلف پیامک با متن‎های مختلف ارسال کنید. در این نوع ارسال می‌توانید همزمان چند پیام برای گیرندگان مختلف ارسال کرده و در زمان صرفه جویی کنید

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات