ضمانت بازگشت وجه

 

ضمانت بازگشت وجهسامانه پیامک، فارابی اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت ۱۴ روز پس از خرید می‌باشد و در صورتی که فارابی اس ام اس نتواند به تعهدات خود عمل کند، متعهد می‌شود که تمام هزینه پرداختی جهت خرید پنل اس ام اس را عودت دهد.

چرا سامانه پیامک فارابی اس‌ام‌اس دارای گارانتی بازگشت وجه است؟

از نظر ما این موضوع طبیعی باشد که خرید و پرداخت هزینه اولیه دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، بدون شک امکان بازشگت وجه را فراهم می کند.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

تعهدات فارابی اس‌ام‌اس

فارابی اس‌ام‌اس متعهد می‌شود خطوط اشتراکی و دلیوربیس را در اختیار شما قرار دهد تا بدون نیاز به خرید خط اختصاصی بتوانید پیامک ارسال کنید.

فارابی اس‌ام‌اس هزینه پیامک بلک لیست را به صورت کامل به پنل پیامکی شما عودت می‌دهد و در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس هزینه پیامک های نرسیده به گوشی (به دلیل خاموش بودن و یا در دسترس نبودن) نیز عودت داده می شود.

فارابی اس‌ام‌اس متعهد می شود تا جای امکان افزونه های پیامکی را تولید و توسعه دهد تا کاربران بدون مشکل بتوانند استفاده کنند.

سامانه پیامک فارابی اس‌ام‌اس دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تلفن و تیکت می‌باشد. زمان تقریبی پاسخگویی به تیکت ها معمولا بین ۵ تا ۱۵ دقیقه می باشد. طبیعی است که موارد فنی نیاز به بررسی زمان بیشتر جهت پاسخگویی دارد.

فارابی اس‌ام‌اس متعهد می‌شود که پیامک های شما اعم از پیامک های خدماتی و تبلیغاتی به صورت کامل به اپراتور جهت ارسال تحویل دهد و گزارشات نیز در سامانه قابل مشاهده باشد.

فارابی اس‌ام‌اس متعهد می شود تعرفه نوشته شده در سایت را به کاربر ارائه دهد.

تعهدات شما

کاربر متعهد می شود که اطلاعات صحیح خود را جهت خرید سامانه پیامک اعلام کند و از ارسال هرگونه اطلاعات جعلی خودداری کند.

کاربر متعهد می شود مدارک احراز هویت شامل تصویر کارت ملی و شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را جهت فعالسازی به فارابی اس‌ام‌اس ارائه دهد.

کاربر متعهد می شود ویدیوهای اموزشی که توسط پشتیبانی برای راهنمایی کاربر تولید شده است را با دقت مشاهده کند.

کاربر متعهد می شود که در صورت بروز مشکل فنی تا بررسی پشتیبان فنی صبر و تامل نماید.

کاربر متعهد می شود از هرگونه بی احترامی نسبت به فارابی اس ام اس یا کارکنان خودداری نمایید.

 

آیا به ضرر ما نیست؟

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شویم به آن پاسخ دهیم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۴۰ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است! که کمتر از ۴% افراد هستند که از عودت وجه استفاده می کنند.

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

 

کافی است شما وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت ارسال تیکت پشتیبانی، به واحد مالی درخواست عودت وجه را ارسال نمایید.

۱ – دلیل درخواست وجه را اعلام نمایید، در صورتی که برای فارابی اس ام اس میسر باشد مشکل شما برطرف می شود و در غیر این صورت هزینه به صورت تمام و کمال عودت داده می شود

۲- شماره کارت بانکی به نام صاحب پنل پیامک

۳- وجه شما در کمتر از ۱ روز کاری واریز خواهد شد.

 

 

کاربر می بایست دقت داشته باشد که شارژ خریدرای شده به حساب اپراتور بوده وقابل عودت نمی باشد و همچنین در صورتی که کاربر خط اختصاصی ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط اختصاصی نیز دریافت شده و مابقی عودت داده می شود.

برطرف کردن ایرادات فنی فقط برای کاربران فارابی اس ام اس به صورت رایگان امکان پذیر است، در صورت درخواست عودت وجه اگر درخواست فنی برای رفع مشکل سایتتان ثبت کرده باشید هزینه برطرف کردن مشکل فنی از مبلغ پنل کسر می شود و مابقی عودت داده می شود.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق تیکت امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

در صورت ارسال پیامک های مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از سمت نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامکی که موجب رعب و حشت شود و به قصد مزاحمت یا شوخی باشد) پنل شما مسدود شده و اطلاعات به مراجع قانونی ارسال شده و هیچ وجهی عودت داده نمی شود.

هرگونه دستکاری در سورس سامانه و تلاش برای نفوظ و هر اقداماتی که موجب اختلال در سرویس دهی فارابی اس ام اس شود جرم محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن سامانه پیامک، از سمت نهاد قانونی پیگیری های لازمه انجام می شود.

 

 

خواهشی که از شما داریم

قبل از اینکه درخواست بازگشت وجه ارسال کنید مشکل خود را با کارشناس و پشتیبانی فارابی اس‌ام‌اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیام کوتاه ما خواسته شما را براورده نمی‌کند و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته ما مطمئن هستیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام راهنمایی‌های واحد پشتیانی و موارد گفته شده در ویدیو آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای از تبلیغات پیامکی خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “فارابی اس‌ا‌م‌اس” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید سامانه پیامک نمایید.

 

(آخرین بروزرسانی : ۲۸ اسفند ۱۳۹۹)

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات