ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (پیامپ)

ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ)

ارسال پیامک کد پستی

یکی از روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی و قابلیت پنل اس ام اس که این روزها خیلی مورد توجه افراد، فروشگاه‌ها و بازاریابان قرار گرفته است، یعنی ارسال پیامک از نقشه گوگل(پیامپ) صحبت کنیم و دلیل استقبال از ماژول ارسال اس ام اس از نقشه بسیار واضخ است و لزومی نداد بودجه تبلیغات پیامکی را به افرادی که در دسترس شما نیستند و مشتریان شما نیز نخواهند، اختصاص دهید.

 

یکی از روش‌های ارسال پیامک هدفمند؛ ارسال پیامک از نقشه است، ارسال پیامک به افرادی که در منطقه شما هستند و مشتران بالقوه شما باشند.

 

در ارسال پیامک براساس کدپستی با مشخص کردن کد پستی افراد یا مشخص نمودن منطقه جغرافیایی هدف می‌توانید پیامک تبلیغاتی به منطقه مورد نظرتان ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل(پیامپ)

 

بسیاری از مشتریان از ما سوال می‌پرسند، زمانی که از طریق ماژول ارسال پیامک از روی نقشه(پیامپ) پیامک ارسال می‌شود این پیامک برای چه افرادی ارسال می‌شود؟ افرادی که هم‌اکنون در منطقه حاضر هستد یا افرادی که در زمان خرید سیم‌کارت و آدرس منطقه مورد نظر را ارائه کرده‌اند؟

 

زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کدپستی استفاده می‌کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم‌کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود. پس اگر مخاطب شما سر کار باشد و در منطقه دیگری باشد شما می‌توانید با خیال رحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند.

ارسال پیامک از طریق دکل bts

 

در مقابل ارسال پیامک از طریق کدپستی و نقشه گوگل شیوه دیگری از ارسال پیامک به عنوان ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS وجود دارد.

 

قبلا یک مقاله مفصل در مورد ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS  نوشته‌ایم، که می‌توانید مقاله را مطالعه نمایید اما تفاوت اصلی ارسال پیامک از طریق دکل بی تی اس(BTS) و ارسال پیامک بر اساس کدپستی چیست؟

 

هنگام ارسال پیامک براساس نقشه گوگل پیامک شما به افرادی ارسال می‌شود که در زمان خرید سیم‌کارت آدرس منطقه هدف شما برای ارسال پیامک را اعلام کرده‌اند، گاهی اوقات لازم است شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به افرادی که همین الان در محل حضور دارند پیامک ارسال کنید به کمک ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS می‌توانید به افرادی که از دکل مخابراتی در محدوده شما سرویس می‌گیرند، پیامک ارسال کنید و سرویس ارسال پیامکBTS فقط توسط اپراتور ایرانسل ارائه می گردد.

 

برای مثال اگر قصد بازاریابی در کیش برای معرفی کنسرت و تور گردشگری را داشته باشید ارسال پیامک کلید موفقیت شما است، چون شما نمی‌خواهید به افرادی که ساکن جزیزه کیش هستند پیامک ارسال کنید بلکه هدف شما جذب توریست در جزیره می‌باشد.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل؟

 

در سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌اس دو شیوه ارسال ارسال پیامک بر اساس کدپستی و ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل وجود دارد، فرق این دو روش چیست؟ آیا دیتای شماره موبایل آن‌ها تفاوت دارد؟ در حقیقت بانک شماره موبایل در ارسال پیامک بر اساس کدپستی و ارسال پیامک از نقشه گوگل یکی هستند، در فارابی اس‌ام‌اس برای شهرهایی که ارسال پیامک منطقه‌ای مورد استقبال قرار گرفته باشد، سیستم ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را پیاده‌سازی کرده‌ایم و کدپستی را روی نقشه گوگل پیاده‌سازی کرده‌ایم و تا استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای آسان‌تر شود.

 

 

کدپستی برای ارسال پیامک

 

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی؛ کدپستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می‌توانید با کلیک روی استان مورد نظر کد پستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید.

ارسال پیامک کدپستی به تفکیک استان

لیست کامل شماره های موجود در پنل اس‌ام‌اس فارابی اس‌ام‌اس برای ارسال پیامک کد پستی:

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در مرکزی(اراک)

 

ارسال پیامک براساس کد پستی در آذربایجان شرقی(تبریز)

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در آذربایجان غربی(ارومیه)

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در اردبیل

 

ارسال اس ام اس براساس کد پستی در اصفهان

 

ارسال اس ام اس براساس کدپستی در ایلام

 

ارسال اس ام اس بر اساس کدپستی در البرز(کرج)

 

ارسال پیامک بر اساس کدپستی در بوشهر

 

ارسال اس ام اس براساس کد پستی در تهران

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در مشهد

 

ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی در قم

 

ارسال اس ام اس براساس کدپستی در فارس(شیراز)

 

ارسال اس ام اس براساس کدپستی در مازندران

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در کهکیلوییه و بوراحمد

 

ارسال پیامک براساس کد پستی در لرستان

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در زنجان

 

ارسال اس ام اس براساس کد پستی در کرمانشاه

 

ارسال پیامک براساس کد پستی در کرمان

 

ارسال پیامک کدپستی در گیلان

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در خراسان جنوبی(بیرجند)

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در قزوین

 

ارسال پیامک براساس کدپستی در یزد

 

ارسال اس ام اس براساس کدپستی در همدان

 

هر سوالی راجع به ارسال پیامک از روی نقشه یا ارسال پیامک کدپستی دارید، می توانید در کامنت از ما بپرسید یا در سامانه پشتیبانی آنلاین (ارسال تیکت) به ما بصورت آنلاین و شبانه روزی تیکت دهید و با ما در ارتباط باشید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات