ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به بلک لیست

در این مقاله راهکار و ترفند ارسال پیامک به بلک لیست تبلیغاتی و خدماتی به شماره موبایل‌هایی که پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند را به شما آموزش دهیم.

در این آموزش برای ارسال پیامک به بلک لیست (شماره‌های مسدود) نیاز به خرید سخت افزار نیست و با هزینه بسیار کمتر از دستگاه ارسال پیامک با GSM Modem می‌توانید پیامک خود را به شماره‌های مسدود و لیست سیاه مخابرات ارسال کنید.

از کجا بدانیم که در بلک لیست اس ام اس قرار داریم؟

برای اینکه متوجه شوید ارسال پیامک به بلک لیست (شماره‌های مسدود) را غیرفعال کرده‌اید در صورتی که سیمکارت شما همراه اول است عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال کنید، در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما فعال باشد پیامک ارسال شده به شما با مضمون زیر است:

«مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است.»

در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما غیر فعال باشد پیامک ارسال شده به شما به صورت زیر است:

«مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود.»

راهنمای کامل تبدیل خطوط تبلیغاتی به خط خدماتی

در صورتی که مشترک ایرانسل هستید، جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل نیز عدد ۱ را به ۵۰۰۵ ارسال نمایید البته در صورتی که پنل پیامکی از فارابی اس ام اس تهیه کنید می‌توانید از ترفند دور زدن بلک لیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی پیامک را مسدود کرده‌اند استفاده کنید، نحوه عبور از بلک لیست از طریق ارسال پیامک با شماره سیمکارت در سامانه پیامکی فارابی اس ام اس در بالا توضیح داده شد، امکان پذیر است.

همچنین می توانید در گوگل استعلام بلک لیست را جستجو کنید و در سایت searchline.ir شماره موبایل خودتان را وارد کنید تا وضعیت سیمکارت شما نمایش داده شود.

روش ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات

ارسال پیامک به بلک لیست

روش ارسال پیامک به بلک لیست سیاه مخابراتی بر اساس ماهیت پیامک شما متفاوت است. در ادامه در مورد روش ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی بیشتر توضیح داده می‌شود.

کانال ما در آپارات

ارسال پیامک با سیمکارت: برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست استفاده می‌شود.

ارسال پیامک با خط خدماتی: برای ارسال پیامک غیر تبلیغاتی مانند ارسال کدفعال سازی، تبریک تولد و… استفاده می‌شود.

در فارابی اس‌ام‌اس قابلیت ارسال پیامک از طریق خط خدماتی و ارسال پیامک با سیمکارت وجود دارد که شما می‌توانید براساس نیاز خود از خط مربوطه برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را +۹۸SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره‌های سیمکارتی شرکت ما ارسال می‌شود، نیاز به خرید هیچ سخت افزاری نبوده و تمام مراحل به صورت نرم افزاری انجام می‌شود، در نهایت می‌توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی ملاحظه نمایید.

خط خدماتی چیست؟

ارسال پیامک به بلک لیست

در مقابل خطوط تبلیغاتی که برای ارسال send bulk sms (ارسال پیامک انبوه) وجود دارد، خطوط دیگری وجود دارد که به خطوط خدماتی معروف هستند.

خط خدماتی همان خط تبلیغاتی است و از نظر ظاهر خط خدماتی با خط تبلیغاتی هیچ تفاوتی ندارد اما با خط خدماتی می‌توانید به شماره‌های مسدود پیامک بفرستید.

امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی وجود ندارد، زیرا برای فعال سازی خط خدماتی می‌بایست به اپراتور سفته بدهید و تعهد بدهید که با این خطوط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید. خطوط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی و پیامک وب سرویس قابل استفاده است.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود با سیمکارت

ارسال پیامک به بلک لیست

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره مسدود این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را +۹۸SIM انتخاب کرده و پیامک شما با شماره های سیمکارتی فارابی اس‌ام‌اس ارسال می شود.

با این قابلیت ما نیاز به خرید هیچ سخت افزاری نبوده و تمام مراحل به صورت نرم افزاری انجام می شود، در نهایت می توانید گزارشات ارسال پیامک و دلیوری پیامک را در بخش گزارشات سامانه پیامکی ملاحظه نمایید.

کاربرد خط خدماتی، ارسال پیامک به بلک لیست

پنل اس ام اس

خط خدماتی تفاوت زیادی با خط‌های شخصی و تبلیغاتی دارد و مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با مهم‌ترین کاربردها و مزایای خط خدماتی آشنا می‌شویم.

 

  • تمامی پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کدفعال ساری یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
  • پیامک‌هایی که برای یادآوی پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
  • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
  • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
  • پیامک‌های تبریک تولد که به صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
  • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را می‌توان با خط خدماتی فارابی اس‌ام‌اس ارسال کرد.

همچنین سامانه پیامک فارابی اس ام اس خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانید پیامک‌های اطلاع رسانی خود را با خط خدماتی فارابی اس ام اس به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات