همکاری در فروش


همکاری در فروش

ثبت نام              ورود به سیستم

همکاری در فروش پنل اس ام اس  و کسب درآمد اینترنتی

اگر شما هم علاقمند به کسب درامد اینترنتی هستید و قصد درگیرشدن با پشتیبانی و مسائل فنی را ندارید می‌توانید از فرصت همکاری در فروش پنل اس ام اس فارابی اس‌ام‌اس درآمد داشته باشید، شما با معرفی هر کاربر به سامانه پیامک فارابی اس‌‌ام‌اس ۳۰% به عنوان سود همکاری درفروش  دریافت می‌کنید و این مبلغ به حساب بانکی شما واریز می شود.

دموی سامانه پیامک

نمایندگی پنل اس ام اس

مزایای سیستم همکاری در فروش

 

استفاده از برند Farabi SMS

درباره ما

با استفاده از سیستم همکاری در فروش، شما می توانید از برند سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌اس استفاده کرده‌ و دوستان و اشنایان خود را سریع‌تر متقاعد نمایید.

 

عدم نیاز به سایت

عدم نیاز به سایت

با سیستم همکاری در فروش نیازی به سایت تخصصی در زمینه پیامک ندارید، می توانید در وبلاگ و وب سایت خود در قالب یک پست، سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌اس را معرفی کنید یا لینک اختصاصی را در کانال تگرام یا اینستاگرام پخش کنید و همکاری در فروش داشته باشید.

 

رفع مسئولیت پشتیبانی

رفع مسئولیت پشتیبانی

شما در برابر کاربران معرفی شده، هیچ مسئولیتی ندارید و مسئولیت پشتیبانی و رفع مشکلات کابران به عهده پشتیبان فارابی اس‌ام‌اس می‌باشد.

 

سلب مسئولیت در قبال کاربران

سلب مسئولیت

شما هیچ مسئولیتی در مقابل پیامک‌هایی که کاربران شما ارسال می‌کنند ندارید، مسئولیت پیامک‌های ارسال شده از طریق کاربرانی که از طریق همکاری در فروش معرفی کرده‌اید به عهده فارابی اس‌ام‌اس می باشد.

 

آینده خود را همین الان بسازید

آینده کاری

اگر طراح سایت هستید، اگر نمایندگی فروش حسابداری هلو هستید، اگر دوستان و آشنایان زیادی دارید که به سامانه پیامک خدماتی نیاز دارید کافی است بعد از ثبت نام در همکاری در فروش فارابی اس ام اس، لینک اختصاصی خود را به آنها بدهید تا از طریق لینک اختصاصی شما ثبت‌نام کنند و سود همکاری در فروش شما به حساب شما واریز شود.

 

سود دو جانبه

تلفن ابری

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه فارابی اس‌ام‌اس تولید کنید و  با معرفی درگاه سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌اس به کاربرانتان کسب درامد کنید.

شما کاربرانی دارید که نیازمند سامانه پیامک برای ارسال پیامک (انبوه یا وب سرویس) هستند و ما این خدمات را ارائه می‌دهیم؛ پس شما می توانید با معرفی ما به کاربرانتان همکاری در فروش داشته باشید و کسب درامد کنید.


شروع بازاریابی اینترنتی

بدون نیاز به پرداخت هزینه

 

کسب درامد دائمی بدون پشتیبانی

 

بدون نیاز به سرمایه اولیه

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

وفاداری

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا ۱.۵ میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا ۲۰ میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد!

ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. همکاری در فروش یا با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود، کسب درآمد میخواهید؟


شروع کسب و کار اینترنتی

پاسخ سوالات متداول برای اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه

امکان بازگشت وجه و غیرفعال سازی نمایندگی وجود دارد؟

بله، غیرفعال سازی نمایندگی سامانه پیامک و بازگشت وجه تا ۳۰ روز و به هر علتی امکان پذیر است.

آیا سال‌های آتی باید مجدد هزینه پنل پیامک نمایندگی را پرداخت کنیم؟

خیر، نمایندگی سامانه پیامک معاف از هزینه تمدید سالیانه می‌باشد و نمایندگی پنل پیامک بدون تاریخ انقضا و به‌صورت دائمی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آیا خط خدماتی برای من و کاربرانم فعال است؟

فارابی اس‌ام‌اس خط خدماتی را در اختیار شما و تمام کاربران شما قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی به شماره‌های مسدود پیامک ارسال کنید.

چگونه می‌توانم یک سامانه پیامک کاملا مستقل راه‌اندازی کنم؟

اگر بخواهید خودتان شبیه به نرم افزار سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌‎اس تهیه کنید، هزینه راه اندازی چنین نرم افزاری بیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

هزینه قرارداد با مخابرات: ۲۰۰ میلیون تومان

سفته به مخابرات بابت تعهد به مقررات مخابراتی : یک میلیارد تومان

هزینه نگهداری و بروزرسانی محصول: ماهیانه ۱۵ میلیون تومان

مدت زمان راه اندازی نرم افزار:۲ الی ۳ سال

واقعیت این است که ما با یک مبلغ واقعاً ناچیز، سامانه پیامک را به صورت کامل در اختیار شما قرار می‌دهیم. اما چرا با هزینه بسیار کم ما بستر نمایندگی را فعال کرده‌ایم؟ هدف ما یک همکاری برد – برد و طولانی‌مدت است. نه صرفاً یک درآمد کوچک لحظه‌ای.

ما امیدواریم که نمایندگانی متعهد و پر تلاش پیدا کنیم که بتوانند در شهرها و مناطق مختلف فعالیت داشته باشند و بتوانند با روش‌های بازاریابی مختلف، مشتریان جدیدی را وارد کسب و کار خود کنند. مشتریانی که اکثر سود آنها برای نماینده‌هاست و بخشی از سود آنها برای ما.

به همین منظور حاضر شده‌ایم با قیمتی مناسب سرویس خود را در اختیار شما بگذاریم تا با برند شخصی خود کسب و کار راه بیندازید. چون مطمئن هستیم که اعتماد و همکاری با آدم‌هایی مثل شما، بهترین راه برای موفقیت جمعی است.

آیا نمایندگان من هم میتوانند نمایندگی پنل اس ام اس ارائه کنند و بسته و تعرفه ایجاد نمایند؟

بله، اگر پنل نمایندگی پیشرفته را تهیه کرده باشید و مشتری شما بسته پنل پیامک نمایندگی تهیه کرده باشد، نماینده شما نیز می‌توانند کاربر جذب نماید و شما نیز در سود فروش پیامک سهیم خواهید بود و لازم به ذکر است که شما بابت ساخت نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه ای را به فارابی اس‌ام‌اس پرداخت نمی‌کنید.

چطور میتوانم سامانه پیامک را بر روی دامنه اختصاصی خود داشته باشم و لوگوی اختصاصی و متن کپی رایت و… تعیین کنم؟

شما به عنوان نماینده سامانه پیام کوتاه می‌توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain  به‌صورت ریبرند بدون آنکه اسمی از فارابی اس‌ام‌اس وجود داشته باشید از سامانه پیامک استفاده کنید، ابتدا یک دامنه تهیه کنید سپس DNS های دامنه خود را روی  DNS های شرکت تنظیم نمایند یا اگر قصد راه‌اندازی سامانه پیامکی بروی ساب دامنه باشد دارید، در بخش arecord آدرس ip سرور ما تنظیم کنید تا کاربران شما از دامین شما وارد سامانه پیامکی شوند.

نماینده محترم سامانه پیامکی می‌توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم از متن کپی‌رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه‌ها و…) را در نرم افزار پنل پیام کوتاه ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه پیام کوتاه ملاحظه نمایند.

آیا سرویس‌ها و بخش‌های جدیدی که به سامانه پیامک اضافه می‌شود، برای نماینده سامانه پیامکی رایگان است؟

بله، تمامی آپدیت‌هایی که به‌صورت مداوم برای بهبود عملکرد سامانه پیامک و ماژول‌هایی که برای افزایش کارایی سامانه پیامک عرضه می‌شود به‌صورت رایگان در اختیار شما به عنوان نماینده سامانه پیامک قرار می گیرد.

در حقیقت ما تمام زیر ساخت‌ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام می‌دهیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک اقدام نمایید.

آیا محدودیتی در ایجاد کاربر وجود دارد؟

خیر، شما خرید نمایندگی پنل پیامک امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.

آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی سامانه پیام کوتاه فارابی اس‌ام‌اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

با اخذ نمایندگی فروش پنل پیامک، طراحی وب سایت معرفی هم انجام می گردد؟

با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس شما یک سامانه پیامک مدیریتی برای ایجاد پنل پیامک کاربری و سامانه پیامک نمایندگی را بر روی دامنه (آدرس اینترنتی دلخواه خود) به صورت کاملا رایگان خواهید داشت.

در صورت نیاز به سایت معرفی نرم افزار سامانه پیامکی با دریافت هزینه مازاد توسط شرکت فارابی اس‌ام‌اس امکان پذیر است؛ هزینه راه اندازی سایت جامع برای فروش پنل اس ام اس مبلغ ۹۹۰ هزار تومان می باشد که با سیستم وردپرس برای شما ایجاد و راه اندازی می‌شود.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس ، بر عهده چه کسی است؟

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم فارابی اس‌ام‌اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی سامانه پیامکی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای کاربران و نمایندگان شما ما سریعا نسبت به پیگیری برای بررسی و حل مشکل اقدام کرده و به شما اطلاع می‌دهیم تا شما این مورد را به نماینده یا کاربر خود اطلاع رسانی نمایید.

آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربرانم از طریق سایت سامانه پیام کوتاه وجود دارد ؟

بله شما می‌توانید از طریق بخش مدیریت و تنظیمات نمایندگی پنل پیامک بخش ثبت نام آنلاین برای دامنه (آدرس اینترنتی خود) را به صورت رایگان فعال نمایید.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات