امکانات پیشرفته فارابی اس‌ام‌اس

یاداوری زماندار (پرداخت اقساط و…)

با توجه به بالا رفتن تقاضا برای خرید قسطی و افزایش دغدغه‌های روزمره که باعث می‍‌شود اکثر ما پرداخت اقساطمان را فراموش کنیم، ما در سامانه پیامکی فارابی اس‌ام‌اس ماژول و زیر ساخت پیامک یادآوری اقساط را آماده کرده‌ایم تا فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها بتوانند تاریخ اقساط و تعداد اقساط مشتریان را در سیستم پنل پیامک وارد کنند و سامانه پیامکی در تاریخ مورد نظر تاریخ پرداخت اقساط را برای مشتری یاداوری کند.

کدخوان و گارانتی چک

کارکرد کدخوان ساده است: کاربر به شما کدی را ارسال می‌کند که سامانه فراز اس‌ام‌اس اصالت آن را به صورت اتوماتیک تائید خواهد کرد. برای این منظور، کافی است کدهای مورد نظر خود را وارد سامانه کنید و مشخص کنید چه پیامک‌هایی در جواب کاربر اس‌ام‌اس شود.

قرعه کشی پیامکی

استفاده از ماژول قرعه کشی پیامکی شما می توانید مشتریان خود را با فروشگاهتان بیشتر درگیر کرده تا آنها در مورد شما و مسابقه شما با دوستان و اطرافیانشان صحبت کنند.

تبریک تولد به مخاطبین دفترچه

تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که روز تولد افراد چقدر برایشان مهم است؟ شما با راه‌اندازی یک سیستم خودکار تبریک پیامک چقدر می‌توانید مشتریانتان را خوشحال کنید؟ شاید مخاطب تصمیم بگیرد عکس پیامک شما را در استوری اینستاگرام قرار دهد و به‌سادگی شما را به دوستانش معرفی کند.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

زمانی که از نظرسنجی استفاده می کنیم این احساس در مخاطب ما ایجاد می شود که نظر آن برای ما اهمیت دارد و همچنین با استفاده از نظرسنجی می توانیم ایده های خوبی را از مخاطبین خود دریافت کنیم

نوبت دهی پیامکی

سیستم پیشرفته نوبت دهی پیامکی، یکی از امکاناتی است که در سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس ارائه می گردد و بسیار مورد توجه پزشکان، دندانپزشکان، وکلا و مراکز مشاوره ، آرایشگاه ها و… قرار گرفته است 

گزارش دقیق ارسال پیامک

فرقی نمی‌کند که شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی پنل اس ام اس تهیه کرده‌اید و یا ارسال پیامک انبوه را به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی واگذار کرده باشید. در هر صورت دریافت گزارشات ارسال پیام و دلیوری می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که پیامک شما با موفق ارسال شده است

دایورت پیامک

هنگامی که پیام کوتاه به شماره اختصاصی ارسال شود، پیامک مورد نظر به URL اعلام شده در سامانه پیامک منتقل می شود، به این صورت شما می توانید پیامک‌های دریافتی را به سرور خود منتقل کرده و پردازش خود بروی متن پیامک را انجام داده و سپس از طریق وب سرویس اقدام به ارسال پاسخ نمایید.

پاسخگوی خودکار به پیامک

همانطور که از نام آن مشخص است ماژول منشی پیامکی همانند یک منشی عمل می کند و پاسخ مشتریان شما را با پیامک در کمترین زمان ممکن می دهد.

    خانه تعرفه‌خدماتمقرراتسوالات